Design and Programm AWCM Team Corum merkeze bagli Gökköy köyü, Corum, corum köyleri, yemek tarifleri, kiz isimleri, erkek isimleri Çorum, corum köyleri,yemek tarifleri, kız isimleri, erkek isimleri Tüm hakları saklıdır
Site Ana Sayfa
Gökköy Radyosu - ilaç gibi radyo
   21. Ekim 2018, Pazar      
 Ana Sayfa
 İlimiz Çorum
 Köyümüz Gökköy
 Gökköy Derneği
 Duyurular
 Kaybettiklerimiz
 Yaşam ve kültür
 Video-slayt
 Arşiv
Albümler
Yazarlar
Favorilerime Ekle!
  Ana Sayfa > Arşiv
GÖKKÖY CEMEVİNDE SON DURUM

GÖKKÖY CEMEVİNDE SON DURUM

Köyümüzün çok amaçlı hizmet binasında işler hizlı yürüyor.
                74857   (defa okundu)               

Köyümüze yapımı devam eden köy hizmet binasında işler hızlı bir şekilde devam ediyor. Binanın içinde; 4 tanesi yukarda 2 tanesi aşağıda olmak üzere 6 tuvalet, Muhtar odası, Dede odası, Yemekhane, Kesimhanesi, Mutfak, Vatandaşın otarması için balkon ve en üst katta 250 m² lik Cemevi salonunu içinde barındırıyor.

Uzun süre köyün ihtiyacını karşılayacak olan binada son durum şu şekilde: Resimde de gördüğünüz üzere pencere kasaları ve camları takıldı. İnce sıvası yapılıyor. Müteahhit binayı Ekim başı gibi teslim edeceğini söylüyor.

ÖMENLİ NOT: Yukarıda saydığımız hizmetlerin aksamaması için bağışlarını henüz daha vermeyen sevgili Gökköylü arkadaşlar, lütfen biran evvel üzerinize düşen bağış paralarınızı veriniz.

Paralar makbuz karşılığı Gökköy Muhtarı Satılmış Sucu ile Ali Ürün’e teslim edilecektir. İnşaatın bir eksiğini yaptırmak isteyen köylülerimiz olursa yine aynı kişilere başvurmaları gerekiyor.

 

 

 

 

 


  Geri Geri Arkadaşına Yolla Arkadaşına Yolla Yazdır Yazdır Yukarı Yukarı  

Arşiv
 
GÖKKÖY CEMEVİNDE SON DURUM
Tüm hakları saklıdır