Design and Programm AWCM Team Corum merkeze bagli Gökköy köyü, Corum, corum köyleri, yemek tarifleri, kiz isimleri, erkek isimleri Çorum, corum köyleri,yemek tarifleri, kız isimleri, erkek isimleri Tüm hakları saklıdır
Site Ana Sayfa
Gökköy Radyosu - ilaç gibi radyo
   16. Ekim 2018, Salı      
 Ana Sayfa
 İlimiz Çorum
 Köyümüz Gökköy
 Gökköy Derneği
 Duyurular
 Kaybettiklerimiz
 Yaşam ve kültür
 Video-slayt
 Arşiv
Albümler
Yazarlar
Favorilerime Ekle!
  Ana Sayfa > Köyümüz Gökköy

Meslekler

Hangi Gökköylü hangi iş kolunda meslek edindi? Tesbit edebildiğimiz kadarıyla Gökköylülerin mesleklere göre dağılımı.. (Listemizde olmayan köylülerimizi lütfen bildirin)
                74020   (defa okundu)               

Eğitim alanında

Etem Aygün, İbrahim Aygün, Metin Alkan, Mustafa Aygün, Selahattin İşçi, Semiha Şahin (Dursun), Musa Naykı, Niyazi Özdek, Hakkı Tatar, Şahabettin Bektaş, Nurettin İlhan, Fehmi İlhan, Ahmet Sağlık, Ali Sezer, Arap özden, Galip Doğan, Fikret Alper, İstiklal Özden, Mustafa Doğan, Mustafa Tetik, Nafi Şahin, Necati Alataş, Naciye Tekin, Orhan Şahin, Öznur İşçi, Satı Taşın, Seçkin Ürün, Selma Uprak, Seyfettin Taşın, Yaşar keser, Zekine Tatar (Arslan)...

Basın

Gazeteci: Kazım Doğan

Computer Science (Bilgisayar Bilimi)

Bachelor course Business Information Science: bc. Derya Alper

Proğram uzmanı: Berrak Yalçın Akkan

İdari alanda

Hukukçular: Hakkı Tatar, Filiz Toprak, Gazi Alataş, Züleyha Yıldırım..

İşletme - Muhasebe - Maliyeciler: Ali Toprak, Arap Gül, Selahattin Keser, Ali Salur

İdari kademelerde görev alanlar:

Ahmet Sağlık Okul Müdür Yardımcısı (Milli Eğitim Bakanl.)

Ali Sezer İdareci (Eğitim Enstitüsü), İl Kültür Müdür V. (Kültür Bakanl.)

Arap Gül Şef (İmar ve İskan Bakanl.), APK Uzmanı (Bayındırlık, İskan Bakanl.), Şube Müdürü (Bayındırlık, İskan Bakanl.)

Arap Özden Okul Müdürü (Milli Eğitim Bakanl.)

Cemal Erçin Komser, Başkomser (İçişleri Bakanl.)

Etem Yalçın Şef (Genelkurmay Başkanlığı)

Fatma Turan Şef (Emekli Sandığı Gen. Müdr.)

M. Ali Başaran Komser, Başkomser, Emniyet Amiri (İçişleri Bakanlığı)

M. Ali Tekin Mahalle Muhtarı (Çorum Bahçelievler Mah.)

Metin Alkan Okul Müdürü (Milli Eğitim Bakanl.)

Musa Dursun Şef (Bayındırlık Bakanl.)

Musa Naykı Şef (TEDAŞ)

Mustafa Aygün İlk Öğretim Müdürü, Okul Müdürü, Yetiştirme Yurdu Müdürü (Milli Eğitim Bakanl.)

Nusret Ökmen Şef (Milli Eğitim Bakanl. TTKB)

Satı Özkan Okul Müdür Yardımcısı (Milli Eğitim Bakanl.)

Sadık Yalçın Yazı İşler Müdürü (Adliye Sarayı)

Süleyman Tatar Şef (E.İ.E. İdaresi Başkanl.)

Diğer kamu görevlileri

Güvenlik:

Polis: Bayram Gül, Tosun Başaran, Mehmet Ali Başaran, Cemal Erçin, Cuma Erçin, Musa Özdemir, Yaşar Acar, Saffet Turan, Sülin İşçi..

Asker: Mustafa Özdemir, Ali Rıza Özkan, Sadettin Karateke, Ferami Karateke, Nadir Taşın, Habib Adar, Turabi Tamam, Ayhan Turan, Sedat Bekyol, Yaşar Aydın...

Güvenlikçi: Celal Kaya, Celal Aran

Ulaştırma ve haberleşme iş dalında görevliler

Ulaştırma: Ali Arda, Cafer Özbey, Mehmet Temiz, Sadık Temiz (Vefat etti), Saffet Şahin..

Haberleşme: Mehmet - İsmali Taşın, Radi - Reyhan Taşın, Celal Duman, Hasan Mumcu, Mustafa Keser,Kazım Aran, Nagi Zeren..

Teknik alanda

Mühendisler: Adnan Arat Elektrik Müh. (TPAO'dan emekli), Celal Doğan (Elektrik Müh.), Yusuf Alataş (Makine Müh.), Sezai Özkan (Jeoloji Müh), Sadık Akış (Elekterik Müh), Kazım Aygün (Mak. Müh.)...

Teknisyenler: Celal Turan Elekronik Tek. (Ankara Büy. Ş. Bel.), Hüseyin Naykı Elektrik Tek. (TCDD) Nagi Zeren Telekomünikasyon Tek. (PTT), Hasan Yalçın (Karayolları Gen. Müdl.), Savaş Turan Telekomünikasyon Tek...

Sağlık alanında

Tıbbı Teknoğraf: Aslan Arat

Protez Teknisyeni: Serkan Sağlık

Diş hekimi assitanı: Selma Alper - Almanya

Laborant: Betül Aluş

Ebeler: Züheyla Kaya, Rabia Arat, Asiye Öncül

Hemşireler: Hafiye-Habibe Arat, Melahat Ökçü, Aslıhan Ardıç, Tülay Alper, Özgür İşçi, Meliha Şahin, Gülay Turan, Gülcan Erkul...

Diğerleri: Hikmet Doğan, Alaattin Tekin


  Geri Geri Arkadaşına Yolla Arkadaşına Yolla Yazdır Yazdır Yukarı Yukarı  

Köyümüz Gökköy
Meslekler
 
Tüm hakları saklıdır